Загрузка...

Виробництво

Київський годинниковий завод використовує принцип складального виробництва - це принцип, який використовують приблизно 95% усіх світових виробників годинників і лише п’ять відсотків витримують весь технологічний процес виробництва від виробництва корпусів і механізмів до складання та продажу.

Що в годинниках КЛЕЙНОД українське?


• дизайн корпусів та циферблатів;
• власна конструкторсько-технологічна розробка;
• фірмове написання цифр в українському стилі;
• виключно українська назва, зареєстрована торгова марка;
• складання годинників, контроль якості та кінцева підготовка до продажу;
• гарантійне та післягарантійне обслуговування від виробника – Київського годинникового заводу.

КЛЕЙНОД є якісним годинником з оптимальною ціною.


• При виготовленні корпусів годинників “КЛЕЙНОД” використовується лише нержавіюча сталь, оригінальний позолочений швейцарський механізм RONDA, ЕТА або Val-24 з рубіновими каменями (а не гонконгівський аналог без позолоти та рубінових каменів, який використовується в більшості “псевдо швейцарських” годинників), ремінець високої якості.
• Швейцарський аналог годинників зі схожими технічними характеристиками коштує в 1,5-2 рази дорожче, ніж український КЛЕЙНОД.

Чим відрізняються корпуси з нержавіючої сталі від латунних корпусів?


• Виготовлення корпусів з нержавіючої сталі коштує набагато дорожче ніж з латуні (нержавіюча сталь як метал коштує дорожче ніж латунь, крім цього процес виготовлення та оброки сталевих корпусів є технологічно складним та дорогим). Тому дешевих годинників з корпусом та браслетом з нержавіючої сталі не існує.

Експлуатаційні характеристики та відмінності корпусів з нержавіючої сталі та латуні:

• Сріблясті корпуса
На вигляд вони дуже схожі, тому що латунні корпуси вкриті тонким шаром хромованого покриття, яке зовні виглядає як сталь, але з часом під впливом зовнішніх факторів на покритті можуть з’являтися тріщини та проявлятися темні зони, які приводять до неестетичного вигляду годинника.
Корпуса, виготовлені зі сталі – просто відшліфовані та взагалі не мають покриття, тобто не змінюють колір на протязі всього терміну експлуатації. Крім цього, сталеві корпуси мають абсолютні гіпоалергенні властивості.

• Позолочені корпуса
Зчеплення позолоти зі сталлю технологічно є міцнішим, ніж з латунню.
На місці зносу позолоти на сталевих корпусах сталь проявляється ледь помітною зміною кольору в світлий бік.
На латунних корпусах при стиранні позолоти латунь проявляється темними плямами, які виглядають неестетично.
Крім цього, специфіка браслетів годинників КЛЕЙНОД полягає у тому, що ланки (звенья) виготовлені суцільними (не скручені з сталевого листа). Такий браслет має гладкі контури, та є комфортнішим для руки, ніж браслет зі збірними ланками.

Що означає IPG позолота, яка використовується в годинниках “КЛЕЙНОД”, скільки в неї мікронів?


Є два основних типи нанесення золотого покриття:

• Звичайне – гальванічне. Вимірюється мікронами та має властивість зношуватися в короткий термін (від 1 року місяців).

• Сучасне - іонне напилення (IPG – /Ion Plated Gold/ чи PVD). Взаємодія покриття з металом відбувається на молекулярному рівні (іони золота бомбардують поверхню сталі), що забезпечує надійність та цілісність покриття на довгий термін. IPG-покриття не вимірюється в мікронах. Така позолота при правильній експлуатації годинника може триматись від трьох і більше років.