Загрузка...

Напрямки діяльності

Виконання корпоративних замовлень годинників з символікою


Особливий напрямок у роботі Київського годинникового заводу – розробка ексклюзивних моделей з нанесенням символіки підприємств, організацій і державних установ. Врахування всіх побажань замовника, високі стандарти якості, увага до дрібних деталей – головні фактори в створенні подарункових годинників для Адміністрації Президента України, Кабінету міністрів, Верховної Ради України, Генеральної Прокуратури, СБУ, Київської міської та обласної адміністрації, Національного Олімпійського Комітету, ВАТ «Укрнафта», ММК ім. Ілліча, ЗАТ «Оболонь» і багатьох інших ключових організацій і підприємств країни. Напрацювання та досвід колективу Київського годинникового заводу, індивідуальний підхід до кожного, постійний розвиток і творчий пошук завжди виправдовують очікування замовників.

Виробництво годинників наручних ТМ «KLEYNOD»


KLEYNOD - це перша українська торгова марка наручних годинників, яка виготовляється Київським годинниковим заводом на основі власних конcтрукторсько-технологічних та дизайнерських розробок. Колекція українських «клейнодів» поєднала в собі сучасні тенденції світової годинникової моди і особливий український стиль. Всі годинники KLEYNOD складаються на базі тільки швейцарських механізмів Ronda та ETA, проходять програму випробувань і контроль якості згідно діючих стандартів та відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.  Підтверджуючи високу якість своєї продукції, в 2012 році Київський годинниковий завод в черговий раз подовжив гарантійний термін обслуговування годинників KLEYNOD до 3 років.

За більш ніж 10 років свого існування, бренд КLEYNOD здобув визнання серед десятків тисяч українців. Адже оригінальний дизайн, який виготовляється Київським годинниковим заводом на основі власних конcтрукторсько-технологічних та дизайнерських розробок, гарантований виробником сервіс, оптимальне співвідношення ціни та якості – були і залишаються головними пріоритетами торгової марки КLEYNOD.

Виробництво годинників наручних ексклюзивної серії «КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ»


В 2006 році вперше в історії України Київський годинниковий завод представив спеціальну серію наручних годинників КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, яку було присвячено 15-й річниці державної незалежності України. Мотивом оригінального дизайну годинників став малий державний герб України та його головний елемент – славетний український тризуб. Ця святкова серія годинників створювалася фахівцями заводу заради утвердження ідеї української державності, консолідації української громади та сприяння самовизначенню громадян України, підкреслення їх належності до української нації.

У 2011 році вийшла нова ексклюзивна лімітована серія годинників «КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ», присвячена 20-й річниці Незалежності України. Нова колекція КЛЕЙНОДІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ продовжує філософію попередніх моделей у жіночих годинниках і пропонує принципово нові підходи у дизайні чоловічих годинників.

Виробництво годинників наручних у золотих корпусах ТМ «KLEYNOD GOLD»


Виробництво наручних годинників із дорогоцінних металів завжди було вершиною годинникової справи, ознакою найвищої майстерності і особливих стосунків виробника і споживача. Золотий годинник як символ високого статусу його власника поєднує в собі дві одвічні цінності – час і золото. Саме це поєднання вічного і земного, безцінного і коштовного робить золотий годинник виробом особливим і навіть унікальним.

Розробляючи цю колекцію, ми ставили собі на меті створити новий образ золотого годинника, поєднати класику з оригінальністю дизайнів, наділити власника годинника неповторним та унікальним стилем. Годинники з цієї колекції вирізняються своєю елегантністю та довершеністю. Дорогоцінності годинникам цієї серії надає використання тільки швейцарських механізмів, золота найвищої проби та високоякісних комплектуючих.

Колекція золотих годинників KLEYNOD створена на базі сучасних технологій та оригінальних дизайнів. У виробах використане жовте, рожеве і біле золото 585 проби. Жіночі годинники прикрашені інкрустацією з коштовного та напівкоштовного каміння. Елегантні браслети, які виконані в рожевому та білому золоті, ідеально повторюють форму жіночих годинників.

Виробництво годинників наручних у золотих корпусах з діамантами ТМ «KLEYNOD DIAMOND»


Колекція золотих годинників з діамантами розроблялася та втілювалася в життя майстрами Київського годинникового заводу на основі глибокого внутрішнього розуміння цієї особливості і унікальності цих виробів.

Довершеність ліній і форм, найвища якість механізмів і комплектуючих, сучасні технології обробки дорогоцінних металів і каменів, точне і безумовне дотримання технологічних умов при складанні та тестуванні кожного годинника створюють справжню цінність і досконалість.

Виробництво фасадно-баштових, вуличних та інтер’єрних годинників


Київський годинниковий завод вже кілька років втілює в життя програму оздоблення вулиць та фасадів будівель міст вуличними годинниками. Мова йде про індивідуальний проект у кожному окремому випадку. За цей час накопичений певний досвід створення міських стрілочних годинників, різноманітних по стилю, рівню значимості, функціональному завданню.

Умовно ми розділили їх на дві групи: ВУЛИЧНІ, ФАСАДНО-БАШТОВІ та ІНТЕР’ЄРНІ.

ВУЛИЧНІ ГОДИННИКИ, за традицією, супроводжуються додатковими опціями. Годинники, скомбіновані з рекламним блоком, можуть виконувати функцію інформаційних точок. Годинники в комплексі з індикатором температури, числа, флюгером, барометром - це імпровізована міні-обсерваторія. Актуальний симбіоз годинників-альтанок, навісів, малих архітектурних форм. Годинники на власній опорі, що перебувають у парковій зоні, додатково виконують освітлювальну функцію.

Процес проектування ФАСАДНИХ ГОДИННИКІВ не обмежений для нас окружністю циферблата: створюваний об'єкт підкоряється єдиному архітектурному задуму. Крапкою відліку є архітектура будівлі як носій фасадних годинників і пошук естетичного рішення.

Хочеться привернути увагу архітекторів – адже самий вдалий фасадний годинник – це той, який планувався на стадії проектування й промальовування фасадів. Запрошуємо Вас до співробітництва, сподіваємося, що подальша інформація відкриє Вам нові можливості для реалізації творчих задумів, нас же збагатить професійними партнерами.

Механізми, що використовуються, дозволяють обходитися без захисного скла на циферблатах. Розмір циферблатів від одного до п'яти метрів.