Загрузка...

Історія

КИЇВСЬКИЙ ГОДИННИКОВИЙ ЗАВОД — перше українське підприємство з серійного виготовлення годинників. Було засновано в Києві в 1997 році. Виробничу програму заводу було започатковано годинником, який був присвячений польоту першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Тоді ж укладено ліцензійну угоду з 1-м Московським годинниковим заводом щодо складання наручних годинників «Полет».

У листопаді 2002 року вперше в історії України завод розпочав виробництво наручних годинників під українською торговою маркою «KLEYNOD», які виготовляються на основі власних художніх, конструкторських та технологічних розробок і складаються на базі тільки оригінальних швейцарських механізмів. Вже в наступному році асортимент продукції заводу налічував близько 25 найменувань, у 2005 – понад 60, у 2007 – понад 100.

У травні 2004 Київський годинниковий завод презентував перші годинники в золотих корпусах, а 2007 року випустив повну колекцію золотих годинників «KLEYNOD GOLD». А в 2010році була розроблена та запущена у виробництво колекція жіночих золотих годинників з інкрустацією діамантами «KLEYNOD DIAMOND».

У 2006 році до 15-ї річниці Незалежності України Київський годинниковий завод створив спеціальну лімітовану серію годинників «КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ», основою оригінального дизайну яких став малий Державний Герб України. У 2011 році вийшла нова ексклюзивна лімітована серія годинників «КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ», присвячена 20-й річниці Незалежності України.  Годинники нової святкової серії продовжують традицію відзначення чергової річниці Незалежності України розробками колекційних годинників.